Fabrika e borit të hekurit neodymium epoksi në Kinë dhe prodhuesit |Magnetike e Përgjithshme

Epoksi neodymium hekur bor

Përshkrim i shkurtër:

Magnetët epoksi neodymium Dimensionet: OD25x25 ose D25x10 ose D25x7 ose D22x8 Klasa N40, Veshje epokside Dimensionet janë të personalizuara


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Magnet epoksid neodymium

Dimensionet:OD25x25 ose D25x10 ose D25x7 ose D22x8

Klasa N40, Veshje epokside

Dimensionet janë të personalizuara


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni