Kinë EPOXY NEODYMIUM MAGNET fabrika dhe prodhuesit |Magnetike e Përgjithshme

MAGNET EPOXY NEODYMIUM

Përshkrim i shkurtër:

Magnetët epoksi neodymium Dimensionet:OD25x25 ose D25x10 ose D25x7 ose D22x8 etj. Klasa N40, klasa N42, klasa N45 Veshje epokside Dimensionet janë të personalizuara


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Magnet epoksid neodymium

Dimensionet:OD25x25 ose D25x10 ose D25x7 ose D22x8 etj.

Klasa N40, Klasa N42, Klasa N45 Veshje epokside

Dimensionet janë të personalizuara


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni