на Кина ЕПОКСИ НЕОДИМИУМ МАГНЕТ фабрика и производители |Општа магнетна

ЕПОКСИДЕН НЕОДИМИУМ МАГНЕТ

Краток опис:

Епоксидни неодимиумски магнети Димензии: OD25x25 или D25x10 или D25x7 или D22x8 итн.


Детали за производот

Ознаки на производи

Епоксидни неодимиумски магнети

Димензии: OD25x25 или D25x10 или D25x7 или D22x8 итн.

Одделение N40, одделение N42, Одделение N45 Епоксидна обвивка

Димензиите се прилагодени


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја